E gjithë bota flet se çfarë bëri ajo në parking (VIDEO)

10:59 | 27 Mars 2017

Se Ismet Peja në këngën e tij “Robi plaket kur don vet” ka pasur të drejtë, tregon edhe një video e publikuar në internet – ku shihet një grua e vjetër.

Në videon në fjalë, shihet një grua jo e re, e cila kishte vendosur që të vallëzonte në një parking të veturave.

Ajo si “e çmendur” vallëzon, ngjarje të cilën e kishte regjistruar një njeri që ishte afër aty.

Dhe siç thuhet më tej, videoja shumë shpejt është bërë hit në internet.

E në një koment të videos thuhet: Të lumtë zonjë për këtë frymë pozitive, e cila është e vështirë për tu mbajtur këto ditë.

Shpërndaje në rrjete sociale