Oscar 2021: 6 prej çifteve më elegante në tapetin e kuq

09:09 | 26 Prill 2021

Oscarët e vitit 2021 panë shumë çifte që trondisnin tapetin e kuq, duke përfshirë Carey Mulligan dhe Marcus Mumford, si dhe Halle Berry dhe Van Hunt.

Ngjarja u mbajt në të dy vendet në Hollywood – Teatri Dolby dhe Union Station historik i Los Anxhelosit – ndërsa të nominuarit britanikë u mblodhën në BFI Southbank, duke iu bashkuar shfaqjes përmes një transmetimi të drejtpërdrejtë.

Ne nuk mund të mjaftonim me pamjet e dashura të tapetit të kuq dhe kemi mbledhur zgjedhjen më të nxehtë të çifteve me stil që ju të shihni.

Shikoni më poshtë!

Halle Berry dhe Van Hunt

Leslie Odom Jr. dhe Nicolette Robinson

Carey Mulligan dhe Marcus Mumford

Sacha Baron Cohen dhe Isla Fisher

Steven Yeun dhe Joana Pak

Viola Davis dhe Julius Tennon

Riz Ahmed dhe Fatima Farheen Mirza

 

Akademi e Arteve dhe e Shkencave të Fotografisë në Lëvizje ka shpallur fituesit e edicionit të 93’të të “Oscar” – Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara