Google ADS

Melinda Ademi me poza të bukura nga New York-u

11:09 | 21 Mars 2023

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është mjaft aktive dhe ndan me fansat postime të ndryshme.

Në Instagramin e saj, ku ndiqet nga 1.2 milionë njerëz, nuk mungojnë as imazhet provokuese, shkruan arbresh.info

Së fundmi, Melinda ka vendosur t’i publikoj disa fotografi nga udhëtimi i saj në qytetin e New York.

“Disa foto nga tripi në NY”, ka shkruar Melinda në përshkrimin e fotografive.

“Mere” është projekti më i fundit muzikor i këngëtares i cili u pëlqye tej mase nga publiku. /arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Shpërndaje në rrjete sociale