Vaksinohet edhe ‘Terminatori’

23:26 | 20 Janar 2021

Aktori i njohur i filmit ‘Terminator’, Arnold Schwarzenegger është vaksinuar.

Aktori 73-vjeçar dhe ish guvernatori i Kalifornisë zbuloi se ai e ka marrë dozën e parë të vaksinës kundër koronavirusit, transmeton portal arbresh.info

“Sot ishte ditë e mirë. Asnjëherë nuk kam qenë më i lumtur të pres në rradhë. Bashkohuni me mua dhe regjistrohuni për të marrë vaksinën”, ishte komenti i tij në mediat sociale.

SHBA vazhdon të jetë vendi më i prekur nga koronavirusi, si për nga numri i lartë i infeksioneve, ashtu edhe për nga numri i viktimave./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara