123 raste aktive me COVID-19

07:40 | 28 Maj 2022

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 123 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka raportuar katër raste të reja dhe tetë pacientë të pacientë të shëruar.

Shpërndaje në rrjete sociale