Vret pesë fëmijët, ia vë flakën shtëpisë dhe në fund ia kthen armën vetes

21:52 | 22 Janar 2021

Pesë fëmijë janë gjetur të vdekur në Virxhinian Perëndimore.

Ata ishin qëlluar për vdekje nga mamaja e tyre e cila i kishte vënë zjarrin shtëpisë e më pas ia kishte kthyer armën edhe vetes, transmeton portali arbresh.info

Në momentet kritike, Oreana Myers, 25-vjeçe kishte vizatuar një vijë të kuqe në fytyrën e saj duke shkruar edhe rrëfimin e pendimin që nuk ishte e fortë mjaftueshëm për të mposhtur djajtë e saj.

Sipas Sloan, Myers ishte mërzitur që burri i saj kishte qëndruar me të afërmit gjatë javës së punës për arsye logjistike, në vend që të vinte në shtëpi tek ajo.

Trupat e fëmijëve me plagë gjahu në kokë u gjetën brenda shtëpisë ndërsa Myers u gjet jashtë afër një tavoline pikniku, tha Sloan. Arma e gjahut e përdorur në vrasje u zbulua pranë nënës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara