Google ADS

Ndotja arrin Arktikun

19:45 | 8 Shkurt 2018
Arbresh.info

Ndotja ka arritur pjesët më të lartë duke prekur edhe Arktikun, transmeton arbresh.info.

Mijëra shishe plastike dhe mbeturinë janë parë në brigje në Arktik.

Një pjesë e Oqeani Arktik  ka qenë I mbuluar me mbeturinë gjatë kësaj jave.

Kjo ekspeditë është bërë nga një grup Norvegjez./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme