Ndiqeni live sulmin në një spital në Nju Jork (VIDEO)

22:15 | 30 Qershor 2017

Një person i armatosur ka hapur zjarr brenda një spitali në lagjen Bronx të Nju Jorkut.

Sipas raporteve të policisë personi që shtiu me armë ishte veshur si mjek dhe  filloi të shtënat në Spitalin e Bronxit, nga të shtënat së paku tre persona  janë qëlluar, ndonëse raportet e tjera flasin për viktima të shumëfishta.

Një zëdhënës i policisë tha se një person i armatosur ishte gjetur i vdekur në vendngjarje./arbresh.info/

https://www.facebook.com/DailyMail/videos/2489058907820509/

Shpërndaje në rrjete sociale