Mbretëresha e Britanisë 90 vjeçe, por kalëron mjaft mirë

01:23 | 7 Mars 2017

Edhe pse në moshë të thyer, Mbretëresha e Britanisë reflekton hijeshi dhe elegancë.

Monarkja, e cila muajin që vjen mbush 91 vjeç është parë duke kalëruar këtë mëngjes, përgjatë Thames, pranë kështjellës “Ëindsor”.

Ajo dukej e futur thellë në mendime, teksa ecte nëpër fusha duke marrë ajër të pastër, pas një fundjave me shi që përfshiu Britaninë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara