13 majmunë janë vrarë në një park në Afrikë

11:07 | 2 Janar 2018

13 majmunë janë vrarë në një park në Afrikë

13  majmunë janë vrarë në një park afrikan në Woburn Safari Park, raporton BBC, transmeton arbresh.info.

Majmunët janë qenë viktima të një zjarri të madh.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 2:37 të mëngjesit të sotëm.

Zjarrfikësit kanë ardhur në vendin e ngjarjes dhe ku kanë dashur dy orë që ta shuajnë zjarrin../Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara