Kjo video është bërë me iPhone 8 Plus (VIDEO)

18:24 | 30 Shtator 2017

Këto ditë kemi parë online se sa profesionale është kamera iPhone 8 Plus kur është në duart e një fotografi profesional.

Tani është koha që regjisori italian, kinematografi dhe artisti Matteo Bertoli të marrë kamerën për një rrotullim dhe të na tregojë se çfarë mund të bëjë në duart e një profesionist.

Hidhni një vështrim videos së mëposhtme:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara