Zyrtare: Formacionet startuese të ndeshjes, Drenica-Feronikeli

13:09 | 10 Nëntor 2020

Sot nga ora 13:30 do të zhvillohet ndeshja derbi mes Drenica dhe Feronikeli.

Dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet startuese:

Feronikeli: Avdyli/ Prince, Thaqi, Lladrovci, Malaj, Carioca, Pllana, Hoxha, Miliçkoviç, Maliqi, Hoti./indeksonline/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara