Google ADS

ZYRTARE: FC Suhareka nënshkruan me trajnerin Shpëtim Duro

17:19 | 26 Maj 2024
D.H

Shpëtim Duro do të jetë trajneri i ri i Suharekës në rrugëtimin e tyre në Superligën e Kosovëës në fubtoll.

Klubi i ri nga Suhareka ka bërë të ditur lajmin përmes një postimi në rrjetin social Facebook, shkruan Arbresh.info.

Duro është trajner me shumë eksperiencë ku së fundmi ishte pjesë e FC Struga nga Maqedonia ku vitin e kaluar arriti të shpallej kampion dhe të ishte pjesë e garave evropiane.

Ndërsa në të kaluarën ka udhëhequr klubi të madhe me emër si KF Partizani, KF Shkëndija, FC Drita, FC Kukësi e KF Laçi.

Shpërndaje në rrjete sociale