Zyrtare: Dinamo Zagreb e transferon futbollistin shqiptar (FOTO)

20:31 | 31 Gusht 2017

Pas Rubin Hebajt që u transferua këtë verë te Domzhale në Slloveni, një tjetër futbollist i shkodranëve do të luajë jashtë vendit sezonin e ardhshëm.

Bëhet fjalë për mesfushorin e avancuar Uendi Vecaj, i cili pak kohë më parë iu nënshtrua një prove te Dinamo e Zagrebit dhe më pas u kthye në Shkodër.

Tashmë ka ardhur edhe njoftimi më i fundit dhe lojtari e ka kaluar testin. Vacaj ka nënshkruar me Dinamon shkruan “Shkodra Sport Online”, ndërkohë që nuk bëhen të ditura detaje të transferimit të mesfushorit të talentuar.

Shpërndaje në rrjete sociale