Google ADS

United u ofron kontrata të reja katër futbollistëve

10:40 | 20 Tetor 2017

Gjiganti anglez është i interesuar që t’i mbajë yjet e skuadrës të sigurt, ndaj katër futbollistëve do t’u ofrojë kontrata të reja

Manchester United është duke përgatitur kontrata të reja për Marouane Fellaini, Juan Mata, Ander Herrera dhe Phil Jones.

Djajtë e Kuq janë të vendosur të mos humbasin asnjë nga yjet e skuadrës verën tjetër, ndërsa punojnë për t’i ofruar më shumë mundësi Jose Mourinho.

Shpërndaje në rrjete sociale