Trepça ’89 merr fitore të madhe në luftën për mbijetesë

15:04 | 19 Mars 2023

Trepça ’89 i është rikthyer fitoreve në Superligën e Kosovës.

Skuadra nga Mitrovica mposhti në ”Riza Lushta” Dukagjinin me rezultat 2-1, shkruan IndeksOnline.

Oyekanmi dhe Ardian Muja ishin golashenues për Trepçën ’89, ndërsa Dukagjini shënoi fal autogolit të Halitit.