Torino – Bologna, formacionet zyrtare, Vojvoda nis nga minuta e parë

12:02 | 12 Dhjetor 2021

Torino do të ketë përballë Bolognan në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 17-të të Serie A.

Trajneri i Torinos, Ivan Juric ka vendosur të startoj me Mërgim Vojvodën që nga minuta e parë.

Formacionet zyrtare:

Torino (3-4-2-1): Milinkovic-Savic, Zima, Bremer, Rodriguez, Vojvoda, Pobega, Lukic, Singo, Praet, Pjaca dhe Sanabria.

Bolgona (3-4-2-1): Skorupski, de Silvestri, Soumaoro, Theate, Olsen, Medel, Svanberg, Kickey, Barrow, Soriano dhe Arnautovic.

Ndeshja do të zhvillohet me fillim nga ora 12:30./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara