Tifozët e Vëllaznimit nuk po respektojnë masat, një numër i madh në shkallët e stadiumit – ndezin edhe mjete piroteknike

13:30 | 28 Shkurt 2021

Njëra nga ndeshjet që ka vëmendje sot, është ajo mes Vëllaznimit dhe Malishevës.

Kjo ndeshje është duke u zhvilluar në stadiumin e qytetit në Gjakovë.

Pavarësisht vendimit për mos lejimin e tifozëve në stadiume, ky vendim nuk është duke u përfillur nga vendasit.

Tifozë të shumtë të Vëllaznimit janë në shkallët e stadiumit, duke e përcjellur këtë ndeshje.

Madje, ata kanë ndezur edhe mjete piroteknike, që gjithashtu janë të ndaluara.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara