Të gjithë tifozët e Juventusit do t’i gëzohen këtij lajmi

22:16 | 2 Korrik 2017

Zonja e Vjetër ka shprehur interes për mesfushorin e Realit të Madridit, Luka Modriç.

Kroati është duke konsideruar një largim të mundshëm nga “Santiago Bernabeu” pas fitimit të tretë të Ligës së Kampionëve me klubin madrilen.

“Tuttomercatoweb” shkruan se kampionët e Serisë A, janë të vetëdijshëm për mentalitetin dhe asaj çka kroati mund t’i sjellë skuadrës bardhezi sezonin e ri. Allegri i ka kërkuar bordit të tij të bëjë ofertë konkrete për të sjellë Modriç në Torino.

Shpërndaje në rrjete sociale