Google ADS

Spanja dominon kundër Italisë, por nuk e gjen golin në pjesën e parë

21:54 | 20 Qershor 2024
E.G

Spanja dhe Italia e kanë mbyllur pa gola pjesën e parë të ndeshjes së xhiros së dytë në Grupin B, që po zhvillohet në Gelsenkirchen.

Spanjollët e dominuan lojën dhe patën disa raste të mira shënimi, por Donarumma nuk lejoi që të mposhtet porta italiane./rtk/

Shpërndaje në rrjete sociale