Google ADS

Sllovenia-Danimarka, formacionet zyrtare

17:09 | 16 Qershor 2024
D.H

Sllovenia dhe Danimarka luajnë ndeshjen hapëse të grupit C.

Ndeshja fillon nga ora 18:00, shkruan Arbresh.info.

Tani më janë publikuar të dy formacionet zyrtare të kombëtareve.

Sllovenia e nis me këtë 11-she:

Kurse për Danimarkën luajnë këta lojtarë:

Përveç këtyre dy kombëtareve në grupin C ndodhen edhe Anglia dhe Serbia./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale