Skënderbeu – Shkëndija e Tetovës, s’ka marrëveshje për këtë futbollist (FOTO)

09:04 | 28 Gusht 2017

Skënderbeu do të ketë një kalendar të ngjeshur deri në dhjetor, kjo për shkak të kualifikimit në grupet e Europa League.

Trajneri Daja është pro afrimeve, sigurisht për lojtarë cilësorë që janë mbi këta që ka aktualisht në dispozicion.

Klubi po punon dhe pritet të ketë afrime të rëndësishme, teksa emri i më i fundit që po përmendet është Afrim Taku. I rikthyer në SHBA për shkak dokumentacioni, rikthimi i tij është shumë pranë sikurse shkruan “Sport Ekspres”.

Ndërkohë, sa i takon Besar Ibraimit, sulmuesin nuk e lëshon Shkëndija e Tetovës dhe pritet që drejtuesit të afrojnë një tjetër sulmues kalibri. Edhe pistat e Bregut dhe Abazajt kanë rënë, pasi nën urdhrat e Dajës janë disa futbollistë cilësorë që luajnë në krahët e mesfushës, ndaj afrimi i tyre nuk është domosdoshmëri.

Image may contain: one or more people