Sërish barazon Roma

18:15 | 8 Mars 2015

Roma ka barazuar për herë të katërt rresht në Serie A.
Këtë herë skuadra që ndali romakët ishte Chievo, me të cilën romakët barazuan pa gola.

Klubi nga kryeqyteti kishte dominimin në posedim të topit, por mbrojtja e Chievos rezistoi deri në fund për të marrë pikën e 26-të sivjet.

Tani Roma ka 50 pikë dhe mbetet tetë pikë prapa Juventusit.

Shpërndaje në rrjete sociale