Sensacioni i ri i Evropës ka vendosur ku do të transferohet

21:22 | 9 Dhjetor 2018

Lloyd Kelly është një tjetër sensacion në Evropë.

Bristol City është vërshuar nga ofertat për Lloyd Kelly.

Talenti anglez është bërë cak i skuadrave si Manchester United, Tottenham, Arsenal dhe Liverpool, përcjell “lajmi.net”.

brojtësi do të ndërroj ambient në afatin e janarit, pasi skuadrat angleze e duan me çdo kusht transferimin e tij.

Kelly është duke kaluar nëpër një formë të jashtëzakonshme, andaj katër klubet nga Premierliga duan që ta transferojnë atë.

Bristol kërkon hiq më pak se 15 milionë euro për mbrojtësin e tyre, andaj në janar mund të sqarohet e ardhmja e tij.

Shpërndaje në rrjete sociale