Google ADS

Santa Coloma-Ballkani, formacionet zyrtare

19:14 | 9 Korrik 2024
D.H

Ballkani nis aventurën evropiane këtë sezon si kampion në fuqi i Kosovës dhe do të luaj në rrethin e parë të kualifikimeve për Champions League.

Ndeshja fillon nga ora 20:00, shkruan Arbresh.info.

Teksa tani më janë publikuar formacionet zyrtare të dyja skuadrave.

Skuadra nga Andorra luan me këtë formacion:

Santa Coloma: Campagne, Lopez, Chete, Garcia, Da Cunha, M,ohedano, Darir, Serafin, Xalmet, Virgil, Salah.

Kurse kampionët e Kosovës të drejtuar nga Ilir Daja startojnë me këtë 11-she:

Ballkani: Koliçi, Smajli, Thaqi, Halili, Potoku, Queven, Emërllahu, Ismajlgeci, Hamidi, Karrica, Tolaj.

Shpërndaje në rrjete sociale