Punë e kryer: Neymar i kryen testet mjekësore

09:08 | 31 Korrik 2017

Ditët e fundit është folur për një largim të mundshëm të Neymarit nga Barcelona.

Mësohet se futbollisti brazilian do të kalojë te gjiganti francez Paris Saint Germain për 222 milionë euro.

Raportohet se Neymar mund të udhëtojë në Doha që të bisedoj me sheikun Al-Khelaifi Nesser dhe të kryej testet mjekësore.

Testet mjekësore mund të mbahen qendrën mjekësore Aspire Academy. /Arbresh.info