Google ADS

PSG – Bayern Munchen, radha e Neymarit (VIDEO)

22:16 | 27 Shtator 2017

PSG dhe Bayern Munchen takohen sonte prej 20:45 në Ligën e Kampionëve, transmeton arbresh.info.

Francezët e kanë gjetur edhe golin e tretë.

Golashënues është sulmuesi brazilian, Neymar.

Ndeshja ka nisur në 20:45. /arbresh.info/

https://www.youtube.com/watch?v=NdCJ7nsUzug

Shpërndaje në rrjete sociale