Google ADS

Presidenti Vokrri priti ambasadorin hungarez

16:33 | 3 Tetor 2017
Arbresh Info

Presidenti i FFK-së, Fadil Vokrri, ka pritur sot në zyrën e tij ambasadorin e Hungarisë, Laszlo Markusz.

Me këtë rast presidenti Vokrri e njohu ambasadorin për zhvillimin në futbollin të Kosovës si dhe për objeketivat e së ardhmes.

Në anën tjetër, ambasadori Markusz e përgëzoi Vokrrin për punën që po e bën në krye të federatës, duke i dëshiruar suksese në të gjitha sferat.

Në fund të takimit u shkëmbyen edhe dhurata./arbresh.info/

image-0-02-05-1def3745911284533b4baff69b91d8281cbba47ed892f75373227b713c770130-v

Shpërndaje në rrjete sociale