Google ADS

Polonia dhe Holanda mbyllin pjesën e parë me barazim

15:57 | 16 Qershor 2024
D.H

Polonia dhe Holanda luajtën baras pas 45 minutave, me rezultat 1-1.

Golin e parë e shënoi Polonia përmes Buksas në minutën e 16-të.

Teksa Holanda barazoi në minutën e 29-të me golin e Gapkos.

Holanda pati edhe disa mundësi të arta por pa arritur të shënoj dot./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale