Google ADS

Një gjerman do të drejtoj sfidën mes Shqipërisë dhe Italisë

15:57 | 13 Qershor 2024
D.H

Shqipëria nis Evropianin të shtunën ndaj Italisë.

Ndeshja starton me fillim nga ora 21:00, shkruan Arbresh.info.

UEFA ka caktuar tashmë gjyqtarin për këtë ndeshje. Kryesor në këtë takim do të jetë gjermani Felix Zëayer.

Stefan Lupp e Marco Achmueller do të jenë gjyqtarë anësor, ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Daniel Siebert.

Në VAR do të jetë gjyqtari Bastian Dankert./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale