Google ADS

Milner ka një kërkesë për bashkëlojtarët e tij

09:57 | 9 Janar 2019

Mesfushori i Liverpulit, James Milner bëri thirrje që ekipi i tij të zgjohet dhe të reagojë pas humbjeve të pësuara në vitin 2019.

Mesfushori i Liverpool, James Milner, i kërkoi ekipit të tij të stërviten mirë dhe të rikthehen në formë.

“Ne do të kthehemi dhe do t’ju tregojmë se ne jemi të fortë”, tha Milner për mediat britanike.

“Ju kurrë nuk do të kaloni një sezon të plotë pa pasur rënie. Në fillimin e sezonit ne nuk luanim shumë mirë – por merrnim pikë.”“Dy humbje nuk janë aspak mirë për skuadrën tonë – por mendoj se keni parë karakterin në skuadër në vitet e fundit dhe lojtarët duhet të dinë të kthehen”, përfundoi ai.

Shpërndaje në rrjete sociale