Mbyllen pjesët e para, Kosova U21 në disavantazh, Shqipëria U21 po fiton ndaj Andorrës

20:08 | 7 Tetor 2021

Kosova U21 dhe Shqipëria U21 janë duke i zhvilluar duelet e tyre në kuadër të kualifikimeve për Evropian.

Kosova U21 gjendet në disavantazh ndaj Republikës Çeke U21, pasi pësuan gol në minutën e 38-të nga mbrojtësi i djathtë Gabriel.

Shqipëria U21 në anën tjetër është duke avancuar ndaj Andorrës U21, me rezultat minimal 1-0, me golin e realizuar nga Ernest Muçi në minutën e 36-të.

Shpërndaje në rrjete sociale