Marselo dhe Isko tërbojnë tifozët e Realit me gjestet e tyre

10:27 | 22 Janar 2021

Marcelo dhe Iscoo kanë qenë prej kohësh në qendër të kritikave nga tifozët e Realit dhe të mediave spanjolle për ecurinë e tyre me skuadrën e Zidanit, por duket sikur me eliminimin nga Kupa e Mbretit mundsia për largimin e dyshes është në nivel të larta.

Kamerat e “El Chiringuito”-s kanë kapur momentin kur dy lojtarët kanë shkëmbyer batuta dhe kanë qeshur me njëri-tjetrin në një situatë që, në fakt, nuk ishte aspak për humor dhe ekipi i Realit po rrëshqiste drejt greminës.

Ata të dy janë senatorët e këtij klubi dhe duhet që të merrnin përsipër fatet e skuadrës, por nuk ia dolën që të ndryshonin ndeshjen dhe dështuan si gjithë të tjerët.

Marselo gjithashtu ka akuzuar Viniciusin në momentin e golit të pësuar, por në fakt të gjithë ishin të papërqendruar në ato momente./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara