Man Utd po e transferon sensacionin e Serie A për 50 milionë euro

14:12 | 17 Tetor 2018

Manchester United dëshiron që të bëjë një transferim gjigant në janar.

Manchester United dëshiron që ta transferoj mesfushorin e Cagliarit, Nicolo Barellan.

‘Djajtë e Kuq’ ka kohë që i janë vënë pas mesfushorit të talentuar, andaj janë të gatshëm që të ofrojnë 50 milionë euro për transferimin e tij, përcjell “lajmi.net”.

Mancheëster United do ka ketë shumë të vështirë transferimin e lojtarit, pasi në garë janë edhe skuadrat si, Juventus, Barcelona, Inter, Milan dhe Manchester City.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara