Liverpool dhe Porto arrijnë marrëveshje për Marko Grujic

13:24 | 20 Korrik 2021

Liverpool ka njoftuar se ka shitur lojtarin Marko Grujic te skuadra portugeze Porto

Porto i ka paguar 10.5 milionë funta Liverpoolit.

Grujic nuk ka arritur të bindë Klopin, ndonëse ai vlerësohet si një lojtar i talentuar./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara