Google ADS

Kosovë U-21 – Izrael U-21, nis ndeshja

19:01 | 9 Nëntor 2017
Arbresh.info

Kosova U-21 përballet me Izraelin në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian, transmeton arbresh.info.

Janë bërë publike formacionet e ndeshjes.

Takimi nis nga ora 19:00 dhe luhet në stadiumin kosovar “Adem Jashari”.

Kosova: Bekaj; Mema, Kabashi, Kolgeci, Ismajli (C), Feka, Hasani, Celina, Broja, Bytyqi. 

Izraeli: Glazer; Raz Meir, Dasa, Plakushchenko, Glazer (C), Wiessman, Nahmias, Nachmias, Barashzky, Kanichowsky.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme