Kessie pranë skadimit të kontratës me Milan, Manchester United dhe Barcelona i vihen pas

14:43 | 22 Shtator 2021

Rinovimi i kontratës së futbollistit të AC Milan Frank Kessie, mbaron në fund të këtij sezoni.

E, Manchester United dhe Barcelona po monitorojnë nga afër situatën e tij.

Mesfushori është një nga kandidatët për të zëvendësuar Pogban nëse ai do të largohej nga Manchester United.

Por për një transferim falas, edhe Barcelona ka shfaqur interes. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara