Google ADS

Kamerat kapin Ronaldon: “Çfarë turpi, çfarë turpi!” (VIDEO)

10:37 | 11 Mars 2015
Arbresh.info

Cristiano Ronaldo shpëtoi Real Madridin nga turpi i eliminimit në Champions League pas humbjes në shtëpi 3-4 ndaj Schalke 04, por u shfaq shumë i mërzitur dhe i nerovzuar me lojën e skuadrës së tij.

Pas ndeshjes, autori i dy golave u shpreh para mediave se nuk do të prononcohej më deri në fund të sezonit.

Njoftimi i portugezit vjen pas disa imazheve të “Canal Plus” që e tregonin fituesin e “Topit të Artë” duke i thënë francezit Benzema “Çfarë turpi, çfarë turpi!”, në një moment që loja kishte ndaluar.

Dy janë mundësitë: ose Cristiano po ankohej për lojën e skuadrës, ose ishte i nevrikosur për faktin që publiku i “Santiago Bernabeu”-t po vërshëllente pa pushim lojtarët e skuadrës “Los Blancos”. /albeu

https://www.youtube.com/watch?v=2Wgm7GVSNeM

Shpërndaje në rrjete sociale