Google ADS

Kaka e ‘tradhton’ Milanin për këtë skuadër

17:33 | 9 Dhjetor 2018

Leite Kaka i ka dhënë një lajm të keq Milanit.

Leite Kaka po e dëshiron transferimin te PSG-ja edhe pse aktualisht po punon si eksplorues i talenteve te Milani.

Braziliani ka thënë se do të ishte diçka e veçantë për po të transferohej te skuadra franceze.

“PSG? Isha shumë afër të transferohen atje, para se të largohem nga Sao Paolo te Milani”, ka thënë fillimisht Kaka.

“Të jem drejtor sportiv i PSG-së? Pse jo. Do të ishte diçka fantastike dhe do ta adhuroja shumë atë detyrë”, ka shtuar më tej braziliani.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme