Jep dorëheqje edhe Agnelli i Juventusit

21:26 | 20 Prill 2021

Pas Ed Woodward të Manchester Unitedit, raportohet se dorëheqje ka dhënë edhe numri një i Juventusit, Andrea Agnelli.

Shkak për këtë u bë themelimi i Superligës, që pritet të shuhet ende pa marrë mirë jetë, mirëpo ende s’ka asgjë zyrtare, janë vetëm raportime të mediave italiane.

Presioni ka qenë i madh saqë pas 72 orësh të krijimit të Superligës Evropiane, raportohet se 12 klubet që e themeluan atë, janë mbledhur sonte dhe po ato besohet të kenë shpërbërë Superligën.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara