James Rodriguez prezantohet tek skuadra e tij e re

19:46 | 23 Shtator 2021

Kolumbiani, James Rodriguez është prezantuar tek skuadra e tij e re, AL-Rayyan.

Ish-lojtari i Real Madridit, ka vendosur të largohet nga futbollit Evropian drejt asaj së Arabisë.

Ai gjatë prezantimi ka thënë se ajo se çfarë dëshiron është që të jetë gjithmonë në fushë gjatë ndeshjeve.

“Unë thjesht dua të jem i lumtur. Të luaj çdo tre ditë dhe tifozët të shohin futboll të mirë”- ka thënë James.

Ndërsa kujtojmë që kolumbiani herën e fundit ka qenë pjesë e Everton  ku është transferuar nga Bayern Munich. /arbresh.info/

Lajmet më të lexuara