Google ADS

Hajrizi vazhdon kontratën me Trepçën, tani ka një rol të ri në skuadër

20:06 | 12 Qershor 2024
D.H

Trepça dhe Drilon Hajrizi kanë arritur të vazhdojnë marrëveshjen e bashkëpunimit mes tyre.

Basketbollisti nga Mitrovica ka nënshkruar kontratën e re me skuadrën e qytetit, shkruan Arbresh.info.

Përveçse kontratës së re Hajrizi ka një rol të ri në ekip.

Ai tani më do jetë pasues i Valdrin Haxhiut si kapiten i Trepçës.

Kujtojmë se Haxhiu këtë sezon u pensionua nga basketbolli aktiv dhe Driloni do të jetë pasardhës i tij.

12-shi është njëri nga lojtarët më të rëndësishëm në sukseset e Trepçës viteve të fundit./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale