Google ADS

Gapko njeriu i ndeshjes në sfidën mes Polonisë dhe Holandës

17:28 | 16 Qershor 2024
D.H

Holanda ka arritur të mposht Poloninë me rezultat 2-1, në ndeshjen e grupit D të Euro 2024.

Gapko u shpall njeriu i ndeshjes në këtë sfidë, shkruan Arbresh.info.

Ylli i Liverpoolit shënoi golin e barazimit të Holandës në minutën e 29-të.

Sipas faqes zyrtare të Euro 2024, Gapko ishte njeriu i ndeshjes./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale