E pabesueshme çfarë ka humbur Mbappe në min 45’, mbyllet pjesa e parë

22:02 | 23 Gusht 2020

Është mbyllur pjesa e parë mes Paris Saint Germain dhe Bayern Munich.

Në finalen e madhe që po zhvillohet në Lisbonë, skuadrat kishin rastet e veta për 45 minuta, por nuk i konkretizuan dot ato, dhe pjesa e parë u mbyll 0-0.

Neymar kishte një mundësi të artë, derisa Lewandowskit ia mohoi shtylla golin.

Krejt në fund të pjesës së parë, një tjetër rast të artë e kishte Mbappe, por u vonua dhe pa ide se çfarë të bëjë në zonën e portierit, goditi shumë dobët.

Bayern – PSG 45′ Mbappe chance from soccer

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara