Cristiano Ronaldo ‘vihet në siklet nga një punëtore hoteli’

21:24 | 29 Korrik 2017

Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo, ka shpërndarë në llogarinë e tij në Instagram një reklamë për veshjet e brendshme të meshkujve.

Edhe njëherë ai e demonstron, se përpos futbollit, ai është një yll edhe në fushën e marketingut, transmeton portali arbresh.info

Në reklamë shihet ylli i Real Madridit gjysmë i zhveshur në një dhomë hoteli, i cili më pas vendos që të lërë tabakanë më ushqim jashtë derës, por ndodh që dera i mbyllet.

Në atë moment vjen një punëtore e hotelit për t’i ardhur atij në ndihmë dhe shfrytëzon rastin që të fotografojë yllin.

Për shumë pas sekonda, fotoja shpërndahet nëpër rrjetet sociale dhe bëhet lajm në mediat kryesore.

“Është bukur të shohësh se sa shpejt ‘shpërndahem’ unë në SHBA”, ka shkruar Ronaldo.

Cristiano Ronaldo momentalisht është në pushime dhe do të kthehet në skuadrën e Real Madrid më 8 gusht për të luajtur në Super Kupën e Europës./Arbresh.info

It's good to see how fast I'm "shared" in the United States ??? #RonaldoFaster

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara