Chelsea synon të kalojë në raundin tjetër të Kupës FA, formacionet zyrtare

12:16 | 24 Janar 2021

Chelsea do të përballet me ekipin simpatik në kuadër të 1/16 së finales në Kupën FA.

Ekipi i udhëhequr nga Frank Lampard kërkon fitore për të kaluar në raundin tjetër të Kupës, dhe për ta rritur atmosferen fituese pasi javët e kaluara nuk ishin të knaqëshme.

Në anën tjetër mysafirët kanë udhëtuar në Stamford Bridges me pak gjasa, por me shpresën se do të shkaktojnë befasi./Arbresh.info/

Formacionet zyrtare:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara