Google ADS

‘Bombë’ në mëngjes: PSG ofron 200 milionë euro për këtë super-futbollist (FOTO)

08:54 | 10 Gusht 2017

Paris Saint Germain nuk e ka ndërmend të ndalet me transfere bombastike, përcjellë Arbresh.info.

Pasi që e ‘rrëmbeu’ Neymarin nga Barcelona për shifrën e 222 milionë euro, PSG është gati që të ofrojë 200 milionë për lojtarin e shumëkërkuar në afatin kalimtar të verës, Kylian Mbappe i cili ka shkëlqyer me fanellën e Monacos.

Presidenti i PSG-së Al-Khelaifi nuk e ka ndërmend që ta ndalë dorën dhe synon që ta formojë një super-skuadër. /Arebresh.info

kylian-mbappe-monaco-2017_161ndcgfqy6821r9ioyfuhp8vf-650x358