Bolt: Do të jem tifoz i këtij ekipi në “Botërorin 2018”

15:39 | 13 Qershor 2018

Usain Bolt është tifoz i Argjentinës.

Usain Bolt ka zbuluar preferencën e tij në Kampionatin botëror 2018.

Ish sprinteri nga Xhamajka është tifoz i Argjentinës.

“Unë jam adhurues i Argjentinës”, tha 8 herë kampioni i Olimpiadës.

“Mendoj që kemi një mundësi të mirë nëse luajmë mirë, pastaj do kemi një mundësi të shkojmë në finale dhe ta fitojmë”, shtoi ai.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara