Google ADS

Benjamin Kololli ‘tund’ portën e Moldavisë, Kosova rikthehet në lojë

22:19 | 3 Shtator 2020
Arbresh Info

Kosova është rikthyer në lojë ndaj Moldavisë duke shënuar në minutën e 71-të.

Ishte Benjamin Kololli, i cili këtë ndeshje ishte në pozitën e qendërsulmuesit dhe barazoi shifrat, shkruan portali arbresh.info.

Pas një aksioni të bukur, Kololli me një gjuajtje të bukur arriti të dërgojë topin në kornerin e portës kundërshtare.

Për të parë golin klikoni këtu: VIDEO

Për gjithçka lidhur me ndeshjen, portali arbresh.info, do t’iu mbajë të informuar./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale