Google ADS

Bellingham ndëshkon serbët

21:20 | 16 Qershor 2024
D.H

Anglia ka arritur të krijojë epërsi ndaj Serbisë.

Goli u realizua nga super-ylli i Real Madridit, Jude Bellingham, shkruan Arbresh.info.

Bellingham shënoi në minutën e 13-të.

Anglia me kundërshtarët e saj ndodhet në grupin C së bashku me Danimarkën dhe Slloveninë.

Shpërndaje në rrjete sociale